Malatya Modern Araç Kiralama

  • Anasayfa
  • Malatya Modern Araç Kiralama

Malatya Modern Araç Kiralama

Malatya Modern Araç Kiralama;  Doğan oto kiralama bünyesinde olan araçlarımızdan 2015 model altı olan arabalar tamamen yenilenmiştir. 2015 ten daha düşük olan tüm araçlarımız elden çıkartılıp yerine 2015 model dizel üst sınıf araçlar getirilmiştir.

Ayrıca araba kiralama sektörü içerisinde ise en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Kampanyalarımız tüm yıl devam etmeyecektir. Belirli süre ile devam etmektedir.

Araç filosu menümüzden araçlarımız hakkındaki tüm detayları ve fiyatları görebilirsiniz. Şunu unutmamak gerekir; listede gösterilen fiyatlar gün ve saat içerisinde değişiklik gösterebilir.

Bu yüzden erkenden araç kiralama işleminizi yaparak en uygun fiyattan faydalanabilirsiniz. Malatya araba kiralama sektöründe kampanya ve yeniliklere devam edeceğiz. Blog sayfamızı takip ediniz :)

İletişim İçin tıklayınız...

 

Etiketler: Malatya Yenilik Araç Kiralama , Malatya Kernek Araç Kiralama , Malatya Kışla Araç Kiralama , Kirtekinler Araç Kiralama Malatya , Malatya Araç Kiralamalar , Malatya Modern Araç Kiralama , Malatya Meydan Araç Kiralama , Malatya Mnk Araç Kiralama , Truva Araç Kiralama Malatya Merkez / Malatya , Malatya Nokta Araç Kiralama

img