Malatya Kiralık Araba

Malatya Kiralık Araba

Malatya ili denildiğinde akla ilk gelen kayısı diyarı ise Malatya oto kiralama denildiğinde ilk akla gelen araç kiralama firması olmaktan gurur ve onur duyarız. Siz değerli hemşehrilerimiz Malatya ilinde tatil ve özel günlerinizde geldiğinizde Hava limanında profesyonel ve 7 yıllık tecrübemizle siz değerli hemşehrilerimiz güler yüzle karşılamaktan mutluluk duyarız.

Malatya ilimizde gezebileceğiniz ilçelerini 2018 model araçlar ile gönül rahatlığı ile memleketiniz keyifli bir şekilde geçirmeyiniz dileğiyle sizler her türlü imkanları sağlıyoruz.

Malatya rent a car firması olarak günümüzden bugüne her geçen gün dahada büyüdük. Büyümemiz de ki tek gaye verdiğimiz hizmet kalitesinden dolayı müşterilerimiz bizlere olan samimiyet ve güvenmesinden dolayı bizleri tercihen eş ve dostların bizlerle birlikte ticari olarak araç kiralama hizmetlerini bizler le gerçekleştirmelerin önerileridir. 

Malatya oto kiralama sektöründe lider bir firma olarak  bizleri siz değerli müşterilerimiz ve profesyonel ekimiz sayesinde buralara gelebildik. Doğan rent a car firması olarak her yıl filomuza yeni araçlar ekleyerek siz değerli müşterilerimize daha konforlu ve keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle 7/24 yol yardım hizmeti ile asla yarı yolda bırakmayacaktır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bizler sizler için 2019 yılı için sıfır araçlar ile araçlarımızı yeniledik. Tüm yeniliklerimiz için malatya fuzuli caddesinde ki ofisimize bekleriz.

img